Izdotas krāsojamās grāmatas autosporta faniem!

RallyEmotions un DriftEmotions fotogrāfi ir nākuši klajā ar vēl nebijušu veidu kā iepriecināt autosporta līdzjutējus un fanus – krāsojamām grāmatām, kuru saturs ir veidots no reālām autosporta fotogrāfijām. Šis ir pirmais šāda veida projekts Baltijā. Šajās gramatiņās bērni, un arī pieaugušie, varēs gūt pozitīvas emocijas, izkrāsojot sporta mašīnas to dabiskajā darbības vidē – sacensībās. Izvēlies krāsas un kļūsti par sporta auto dizaineri.

Izdotas divas krāsojamās grāmatas, kurās izmantotas fotogrāfijas no drifta un rallija sacensībām Latvijā un Baltijā. Krāsojamos attēlos autosporta fani varēs atpazīt savus varoņus, kurus tie ir vērojuši no trases malas un tribīnēm. Izkrāsojot attēlus bus iespēja atsaukt atmiņā pozitīvās emocijas, kas radušās vērojot sportistus darbībā.

Autosporta līdzjutēji, fani un dalībnieki gan tikšanās reizēs, gan arī apmeklējot, piedaloties un vērojot sacensības, dalās stāstos un notikumos, kas redzēti sacensībās. Šādos stāstos vienmēr tiek atainotas gūtās emocijas vērojot vai piedaloties sacensībās, un pozitīvas emocijas gūst gan stastītājs, gan klausītājs. Krāsojamās grāmatiņas ir vēl viens veids kā atsaukt atmiņā sacensībās redzētos notikumus un sajust vēlreiz gūtās emocijas. Krāsojot grāmatiņas kopā ar bērniem būs iespēja nodot viņiem interesi par autosportu un, iespējams, ieinteresēt bērnus pievērsties autosportam. Un kas zin, iespējams tā izaugs nākamais rallija vai drifta čempions.

Šīs grāmatas ir lieliska dāvana autosporta līdzjutējam vai arī pat sportistam, jo, pilnīgi iespējams, ka kādā no attēliem ir viņš pats.

RallyEmotions / DriftEmotions ir fotogrāfu, videooperatoru un autosporta entuazistu apvienība, kuri atspoguļo sacensību mirkļus fotogrāfijās un video. Mūsu moto ir – Ātrums un emocijas, ko ļoti labi var redzēt radītajos attēlos un video.

Krāsojamās grāmatiņas var iegādāties piesakoties uz e-pastiem info@rallyemotions.lv un info@driftemotions.lv , zvanot uz tālruni 29357425 vai interneta veikalā www.awsome.lv/books
Vienas grāmatiņas cena 3EUR.